eBook – REweLACYJNE URODZINY

99,00 

eBook – REweLACYJNE URODZINY + Pszczele Urodziny — Dekoracje i Aktywności

168,00 

eBook – Dekoracje nie tylko na święta

9,98 

Pszczele Urodziny — Dekoracje i Aktywności

69,00 

Pszczele Urodziny — Aktywności

35,00 

Pszczele Urodziny — Dekoracje

35,00 


Opinie o nas:

Rewelacyjne Urodziny to ebook dla takich roztrzepanych osób jak ja!

Planowanie to nie moja mocna strona. Ale zorganizowanie imprezy urodzinowej w oparciu o marzenia dziecka i jego potrzeby jest mi bardzo bliskie.

Sylwia świetnie opisuje jak podejść do tematu organizacji od strony relacji. Zadbania o nasze dzieci. O to by w tym szczególnym dla nich dniu czuły się wyróżnione i dumne, że miały swój wielki wkład w przygotowania. Od dekoracji, przez zabawy, po jedzenie.

Szczególnym ułatwieniem dla mnie jest planer. W jednym miejscu mam spisane wszystko, podzielone na różne kategorie, jasne przejrzyste i czytelne.

Nawet więcej!

Nigdy nie planowałam czasu dla siebie, aby nie witać gości z wywieszonym jęzorem 🤷🏼‍♀️, zawsze ja na końcu 😔 a Sylwia podkreśla to, że nie musi, a nawet nie powinno tak być. W końcu to my, mamy, czuwamy nad wszystkim i musimy mieć w sobie siłę i radość.

Dodatkowo Sylwia podsuwa wiele pomysłów i wskazówek jak przygotować sprawdzone menu, jak wybrać paletę kolorów i dlaczego to też jest ważne.

Marysia Pietrzak

Zacznę od tego, że naprawdę nie lubię organizować imprez. Mój najstarszy syn ma 5 lat i urodziny, które przygotowałam z ebookiem Sylwii to były pierwsze, jakie dla niego zorganizowałam. Wcześniej był po prostu tort 🙈

Zanim skorzystałam z ebooka miałam ogromne wątpliwości. Widziałam urodzinowe inspiracje w necie i wiedziałam, że każda z nich przerasta mnie totalnie. Jestem mamą 3 dzieci i prowadzę własną firmę. Nie mam czasu na misterne upinanie balonów i strojenie domu. Tym bardziej nie mam czasu na szukanie pomysłów w internecie. Mój czas jest dla mnie cenniejszy niż szukanie darmowych wycinanek. Kiedy zaczęłam czytać ebooka Sylwii już wiedziałam, że jestem w dobrym miejscu! Ebook zaczyna się od wprowadzenia w klimat i potrzeby dziecka w dniu urodzin! Bardzo mnie to ujęło i przekonało, żeby zrobić coś fajnego dla mojego synka. Skorzystałam z pomysłów na finger food, bardzo podoba mi się pomysł malutkich porcji i dzięki niemu uniknęłam jedzenia nadgryzionego przez dzieci, które musiałabym wyrzucać. Oprócz ebooka korzystałam z przygotowanej przez Sylwię paczki ozdób do samodzielnego druku. To jest hit! Zaczęłam przygotowywać imprezę dwa wieczory wcześniej i to było za mało czasu, żeby kupić ładne ozdoby, inne niż sztampowe brokatowe czapeczki… 😅 W paczce od Sylwii znalazłam czapeczki, dyplomy, propozycje quizów, kolorowanek i zabaw dla dzieci. Nawet dorośli byli zaciekawieni tym czego dowiedzieliśmy się o pszczółkach (ulubionych owadach mojego synka :D). Przygotowałam toppery na tort i małe do przekąsek. Na firanach “bzyczały” piękne, realistyczne pszczoły. Mój syn był tego dnia najszczęśliwszy pod słońcem! Wyraził to łzami wzruszenia i przytualsami na widok tortu z pszczółką! Dziękuję Sylwia za Twoją pracę! Zdecydowanie polecam każdej zabieganej mamie!!!

Dorota Klewicz

Pin It on Pinterest

Share This